Zanim powiecie sobie „tak”

image post

Mówi się, że ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie w życiu młodej pary. Powinno być momentem spełnienia marzeń i przypieczętowania związku.

Jednak ci, którzy mają tę uroczystość już za sobą, wiedzą, że zanim padnie sakramentalne „tak”, a goście zaczną świętować, potrzeba mnóstwo przygotowań oraz wytężonej pracy. Wesela nie da się zorganizować z tygodnia na tydzień. Już na rok, albo i dwa lata naprzód warto zająć się pierwszymi przymiarkami i zastanowić się komu należy wysłać zaproszenia na ślub, by zarezerwować miejsce w odpowiednim lokalu. Dekoracje ślubne to kolejny element, którym należy zainteresować się już wcześniej i nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Teoretycznie wiedzą o tym wszyscy, ale w praktyce bywa tak, że często zostawiamy najbardziej oczywiste rzeczy na sam koniec i nagle - w najmniej spodziewanym momencie - okazuje się, że brakuje czasu.

Porównaliśmy kilka stylizacji ze sklepu zakupynaokazje.pl

Stylizowane wesele - klasyka vs nowoczesność

Planując wesele warto zastanowić się już zawczasu czy nad wystrojem. Małe, skromne przyjęcie wcale nie musi oznaczać rezygnacji z ozdób. Wręcz przeciwnie. Ogromne wesela oznaczają znaczne nakłady finansowe na dekoracje ślubne, podczas gdy niewielkie przyjęcia dają nam niemal nieograniczone możliwości pod tym względem, pozwalając jednocześnie na spore ograniczenia kosztów. Stylizowane wesela od lat cieszą się rosnącą popularnością. Oto kilka przykładów ciekawych stylizacji, które możesz wykorzystać: różnokolorowa w stylu jesiennym, elegancja czarno-biała, wiosenne przebudzenie, bogata w stylu glamour. Oczywiście to, jakie dekoracje ślubne wybierzecie zależy tylko i wyłącznie od waszego gustu i pomysłowości. Podczas planowania warto również zadbać o to, aby zaproszenia na ślub ładnie oddawały klimat wesela. W treści można zaznaczyć jakiego stylu powinni spodziewać się goście, aby mogli wpasować się kreacjami w odpowiednią kolorystykę. Taki zabieg sprawi, że sami zbudują za was klimat, a wy będziecie mogli cieszyć się swoim świętem.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Powrót